Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy sposobem na niespodziewane wydatki

Kredyt gotówkowy sposobem na niespodziewane wydatki

Potrzeba dodatkowej gotówki jest naturalnym elementem codziennej egzystencji wielu osób, bez względu na to jak kształtują się ich zarobki. Nawet osoby, które skrupulatniej planują domowy budżet muszą liczyć się, że w ich życiu pojawią się sytuacje, gdzie skorzystanie z pomocy finansowej banku będzie koniecznością. Najbardziej popularnym, ale i najkorzystniejszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z produktu bankowego jakim jest kredyt gotówkowy udzielany przez banki. Jest on znacznie korzystniejszy niż oferty różnych firm oferujących pożyczki. Jego atutem jest przede wszystkim niskie oprocentowanie i zdecydowanie mniejsza suma różnego rodzaju opłat dodatkowych, takich jak np. opłata przygotowawcza.

Obecnie ze względu na dużą konkurencje produkty bankowe jakim są kredyty gotówkowe są co raz bardziej przyjazne kredytobiorcom i dopasowane do ich indywidulanych potrzeb. Oferty banków tak bardzo w ciągu kilku ubiegłych lat się zmieniły, że trudni wskazać jedną, najbardziej korzystną i wyróżniającą się ofertą. Ze względu na fakt, że kto kredyty gotówkowe cieszą się największą popularnością wśród klientów ich oferta jest szczególnie atrakcyjna. Do ich atutów można zaliczyć:

  • Bardzo proste i uproszone formalności, bardzo często możliwy jest kredyt na dowód, szczególnie dla stałych klientów banków
  • Atrakcyjne promocje dla nowych klientów obniżające koszt dodatkowych opłat
  • Szybka decyzja kredytowa, która podejmowana jest zazwyczaj do 15 minut od złożenia wniosku.
  • Gotówka na koncie klienta pojawia się najpóźniej do 24 godzin od podpisania umowy. W sytuacji gdy klient ubiega się o kredyt w swoim baku jej wypłata następuje w kilka minut.

Co jeszcze warto wiedzieć o kredycie gotówkowym?

Obecne oferty banku pozwalają na skorzystanie z oferty kredytu gotówkowego nawet do 150000 zł. Sprawia to, że jest on znaczącą alternatywą dla kredytów hipotecznych. Jego otrzymanie jest wiele prostsze, jak również formalności są zminimalizowane ( aby otrzymać kredyt gotówkowy wystarczy często tylko dowód i oświadczenie o zarobkach, w przypadku kredytu hipotecznego wymagane są dokumenty związane m.in. z potwierdzeniem własności). Atutem przemawiającym na korzyść kredytu gotówkowego jest również czas oczekiwania na decyzje.

Niewątpliwym plusem oferty kredytu gotówkowego jest fakt, że może być on przeznaczony na dowolny cel. Bank nie określa sposobu jego wydatkowania, co sprawia, że jest to dużo bardziej elastyczne i pożądane przez klientów rozwiązanie. Najlepsze oferty banków proponują oprocentowanie w granicach 4, 90%, rezygnując z opłaty przygotowawczej, a prowizje obniżając do minimum. Na stronach banków można zapoznać się ze szczegółami produktów bankowych, albo skorzystać z portalu internetowego, na którym znajdują się porównywarki kredytów i rankingi najlepszych rozwiazań.

Udostępnij

O autorze

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.