Wszystko co powinieneś wiedzieć o kredytach hipotecznych

Szybka pożyczka hipoteczna

W banku niestety na taki szybki produkt finansowy nie możemy liczyć. Z uwagi na wiele wymogów, formalności spore grono osób decyduje się na pozabankową pożyczkę hipoteczną, która charakteryzuje się wysoką przyznawalnością, jak również formalnościami ograniczonymi do niezbędnego minimum. Sprawdź, co jeszcze powinieneś wiedzieć, jeśli zdecydujesz się na ten pozabankowy szybki produkt finansowy.

 

Online i bez zbędnych formalności

 

Tradycyjnie, czyli w banku musimy liczyć się z długotrwałą procedurą przyznania pożyczki hipotecznej. Inaczej spawa wygląda w przypadku pozabankowych pożyczek pod hipotekę, gdyż zazwyczaj wszelkie formalności dopełniane są tu online, wygodnie, bez wychodzenia z domu. Musimy pamiętać jednak, aby firmę pożyczkową, z której oferty będziemy chcieli skorzystać, sprawdzić pod kątem wiarygodności. Korzystamy więc tylko z ofert w rzetelnie przygotowanych rankingach oraz kontaktujemy się ze Związkiem Firm Pożyczkowych w tej sprawie.

 

Cel pożyczki hipotecznej

 

Cel takiej pożyczki, która bardzo często jest pożyczką hipoteczną bez BIK może być dowolny. Jedynym, najważniejszym warunkiem jest oczywiści posiadanie zabezpieczenia, którym może być mieszkanie, dom, działka budowlana lub jakakolwiek inna nieruchomość. Przy składaniu wniosku należy przedłożyć wszelkie wymagane przez pożyczkodawcę dokumenty. W niektórych przypadkach wymagany jest od pożyczkobiorcy wpis hipoteki do księgi wieczystej. Z dokładnymi parametrami tych pożyczek można zapoznać się na stronach pozabankowych firm pożyczkowych.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *