Wszystko co powinieneś wiedzieć o kredytach hipotecznych

Od czego zależy wysokość pozabankowej pożyczki hipotecznej?

W większości ofert firm pożyczkowych spotkamy się nie tylko z pożyczkami krótkoterminowymi, tzw. chwilówkami, ale też o dłuższej spłacie oraz pożyczkami hipotecznymi. Te ostatnie to zwykle pożyczki hipoteczne bez BIK, co oznacza, że mogą ubiegać się o nie również klienci zadłużeni, ze złą historią kredytową, figurujący w bazach dłużników, jak również osoby bezrobotne. Pożyczka hipoteczna, jak wiadomo to pożyczka pod zastaw. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, decydując się na ten rodzaj pożyczki poza bankiem.

 

Jaka wysokość pożyczki hipotecznej bez BIK?

 

Oferty firm pożyczkowych różnią się, dlatego na to pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wysokość pożyczki hipotecznej zależna jest od kilku kryteriów. Są to zdolność kredytowa, rodzaj oferty firmy oraz najważniejsze, czyli wartość wniesionego zabezpieczenia. Aby porównać oferty wiodących firm pożyczkowych, warto prześledzić je w rankingach i porównywarkach.

 

Jaka to dobra oferta pozabankowej pożyczki hipotecznej?

 

Należy zwracać uwagę na każdy parametr pożyczek hipotecznych, którymi jesteśmy zainteresowani. Szczególnie ważne będą tu parametry, takie jak prowizja, marża czy ubezpieczenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości o wszelkie informacje w tej kwestii należy dopytać konsultanta, który kontaktuje się z nami w sprawie. Dobra oferta pozabankowej pożyczki hipotecznej dla każdego klienta będzie inna. Dlatego decyzję o niej możemy podjąć tylko wtedy, gdy jesteśmy w 100% pewni, że jest ona dla nas dogodnym produktem finansowym.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *