Wszystko co powinieneś wiedzieć o kredytach hipotecznych

Dla kogo pożyczka hipoteczna bez BIK?

Pożyczka hipoteczna jak się okazuje nie jest produktem finansowym trudno dostępnym. Jeśli chodzi o banki, tu wymogi są wysokie, dlatego coraz więcej klientów decyduje się pożyczkę poza bankiem, czyli w którejś z firm pożyczkowych. Z uwagi na niskie ryzyko z powodu zabezpieczenia pozabankowe firmy pożyczkowe bez problemu przydzielają klientom pożyczki hipoteczne również bez BIK.

 

Pożyczka hipoteczna dla każdego

 

Dzięki hipotece, która pełni rolę zabezpieczenia, z pozabankowej pożyczki hipotecznej mogą korzystać nawet osoby zadłużone, ze złą historią kredytową, a także firmy, które nie mogą przedstawić stosownych zaświadczeń o opłacanych składkach ZUS i US.

 

Na jak długo pożyczka hipoteczna bez BIK?

 

Podobnie jak w tradycyjnych bankach pozabankowa pożyczka hipoteczna bez BIK jest pożyczką na okres 20-30 lat. Dzięki tak długiemu okresowi pożyczkobiorcy nie muszą martwić się o wysokie raty. Firmy pożyczkowe oferują swoim klientom najdogodniejsze rozwiązania tak, by mogli ini bez problemu stawiać czoła comiesięcznym zobowiązaniom.

 

Nie przeszkadza zła historia kredytowa

 

Pożyczka hipoteczna bez BIK jest produktem, który oferowany jest osobom ze złą historią kredytową. Firmom pożyczkowym nie przeszkadza figurowanie klienta w bazie BIK. Zabezpieczeniem dla nich jest: dom, mieszkanie, działka budowlana lub inna nieruchomość. Pożyczka hipoteczna z tego właśnie powodu jest produktem, z którego mogą skorzystać również osoby bezrobotne, zadłużone, jak również seniorzy i emeryci.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *